Warning: The magic method QodeInstagramApi::__wakeup() must have public visibility in /home/platne/serwer229259/public_html/smartkoben.pl/wp-content/plugins/qode-instagram-widget/lib/qode-instagram-api.php on line 90

Warning: The magic method QodeTwitterApi::__wakeup() must have public visibility in /home/platne/serwer229259/public_html/smartkoben.pl/wp-content/plugins/qode-twitter-feed/lib/qode-twitter-api.php on line 91
Smartkoben.pl | AUTOMATYCZNA OPŁATA E-TOLL W LOCATRUCK
Zadzwoń do nas

AUTOMATYCZNA OPŁATA E-TOLL W LOCATRUCK

AUTOMATYCZNA OPŁATA E-TOLL W LOCATRUCK

Już od 1 października 2021r. będzie obowiązywał nowy system poboru opłat drogowych e-TOLL i obejmie on wszystkie płatne odcinki dróg i autostrad w Polsce. Obowiązek korzystania z systemu dotyczy pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 3,5 tony, a także autobusów.

Zmiany nakładają obowiązek dokonywania opłat z wykorzystaniem urządzeń umożliwiających udostępnianie danych geolokalizacyjnych. System e-TOLL oparty jest o technologię pozycjonowania satelitarnego i bezprzewodowej transmisji danych.  Opłaty będą naliczane na podstawie wysyłki danych do portalu Ministerstwa Finansów.

System lokalizacji pojazdów LOCATRUCK umożliwia połączenie z systemem poboru opłat e-TOLL przez zamontowanie w pojeździe urządzenia ZSL. Montaż urządzenia ZSL to w naszej ocenie najlepsze z dostępnych na rynku rozwiązań, eliminujące udział kierowcy w procesie rejestrowania przejazdów. Pozostałe rozwiązania, tj. aplikacja mobilna e-TOLL PL oraz urządzenia OBU niosą ryzyko braku rejestracji przejazdu odcinkami płatnymi.

 Brak dokonania opłaty będzie wiązał się z nałożeniem kary przez Główny Inspektor Transportu Drogowego. Kontrolę prawidłowości uiszczenia opłaty elektronicznej mogą również przeprowadzać funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej.

Sprawdź jak działa nowy system e-TOLL

Ulga e-TOLL, a podatek dochodowy

https://etoll.gov.pl/ciezarowe/system-e-toll/ulga-podatkowa

Więcej korzyści

System e-TOLL to przede wszystkim obsługa online bez konieczności wizyty w punkcie obsługi i podpisania umowy, wgląd w historię opłat i zarządzenie kontem. To nowoczesny, wygodny sposób opłacenia przejazdu po drogach płatnych przez pojazdy ciężkie (powyżej 3,5 tony) a także przez pojazdy lekkie na odcinkach autostrad zarządzanych przez Skarb Państwa. To oszczędność pieniędzy i czasu. To poprawa komfortu przejazdu.

Wybierz LOCATRUCK i zyskaj znacznie więcej

Kluczowe korzyści poza integracją z systemem e-TOLL to zdalne pobieranie danych z kart kierowców i tachografów cyfrowych w postaci plików DDD, podgląd dostępnych czasów jazdy i odpoczynków kierowców w czasie rzeczywistym, profesjonalny system lokalizacji pojazdów, monitorowanie paliwa i stylu jazdy kierowców oraz wiele innych narzędzi wspierających codzienną pracę.

Klienci Kancelarii Transportowej KOBEN korzystający z systemu LOCATRUCK oraz usługi analizy i rozliczania czasu pracy kierowców nie ponoszą dodatkowych kosztów integracji z systemem e-TOLL.

Zapraszamy do współpracy. www.locatruck.pl