Warning: The magic method QodeInstagramApi::__wakeup() must have public visibility in /home/platne/serwer229259/public_html/smartkoben.pl/wp-content/plugins/qode-instagram-widget/lib/qode-instagram-api.php on line 90

Warning: The magic method QodeTwitterApi::__wakeup() must have public visibility in /home/platne/serwer229259/public_html/smartkoben.pl/wp-content/plugins/qode-twitter-feed/lib/qode-twitter-api.php on line 91
Smartkoben.pl | e-toll
Zadzwoń do nas

ZDALNE POBIERANIE
DANYCH
ZOBACZ, CO JESZCZE MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ Optymalizuj czas i koszty w Twojej firmie
z intuicyjnym systemem
zdalnego pobierania danych

e-TOLL 

nowy system poboru opłat drogowych w Polsce 

 

Już 01.10.2021r. nowy system poboru opłat drogowych w Polsce e-TOLL 

Obejmie on wszystkie płatne odcinki dróg i autostrad w Polsce. Obowiązek korzystania z systemu dotyczy pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 3,5 tony oraz autobusów. ViaToll to system w technologii radiowej.

Nowy system e-TOLL wykorzystuje technologię pozycjonowania satelitarnego i bezprzewodowej transmisji danych.

 

Brak dokonania opłaty będzie wiązał się z nałożeniem kary przez. Główny Inspektor Transportu Drogowego. Kontrolę prawidłowości uiszczenia opłaty elektronicznej mogą również przeprowadzać funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej.

Zintegruj się z e-TOLL  przez Smartkoben

Poznaj korzyści z wdrożenia: 

  • system e-TOLL to przede wszystkim obsługa online bez konieczności wizyty w punkcie obsługi i podpisania umowy,
  • to nowoczesny, wygodny sposób opłacenia przejazdu po drogach płatnych przez pojazdy ciężkie (powyżej 3,5 tony), a także przez pojazdy lekkie na odcinkach autostrad zarządzanych przez Skarb Państwa,
  • to wgląd w historię opłat i zarządzenia kontem,
  • przede wszystkim: e-TOLL to poprawa komfortu przejazdu.
  • kluczowe korzyści poza integracją z systemem e-TOLL to zdalne pobieranie danych z kart kierowców i tachografów cyfrowych w postaci plików DDD,
  • podgląd dostępnych czasów jazdy i odpoczynków kierowców w czasie rzeczywistym,
  • profesjonalny system lokalizacji pojazdów,
  • monitorowanie paliwa i stylu jazdy kierowców,
  • wiele innych narzędzi wspierających codzienną pracę

 

Klienci Kancelarii Transportowej KOBEN korzystający z systemu SMARTKOBEN oraz usługi analizy i rozliczania czasu pracy kierowców nie ponoszą dodatkowych kosztów integracji z systemem e-TOLL.

Zapraszamy do współpracy: www.smartkoben.pl

Co oznacza wprowadzenie e-TOLL

dla Twojej floty?

Obowiązek dokonywania opłat z wykorzystaniem urządzeń umożliwiających udostępnianie danych geo-lokalizacyjnych

Pojazd musi być wyposażony w odpowiedni moduł GPS (OBU lub ZSL) za pomocą którego wysyła dane lokalizacyjne do portalu Ministerstwa Finansów.

Na tej podstawie naliczane są opłaty za przejazd.

System lokalizacji SMARTKOBEN umożliwia połączenie z systemem poboru opłat e-TOLL przez zamontowanie w pojeździe urządzenia ZSL.

Montaż urządzenia ZSL eliminuje udział kierowcy w procesie rejestrowania przejazdu. W naszej ocenie jest to najlepsze rozwiązanie.

Za przejazd bez opłaty grożą kary – dla ciągnika siodłowego 1500 zł doba

Przetestuj system SMARTKOBEN

PRZETESTUJ

ZAREJESTRUJ SIĘ

MASZ JUŻ KONTO?

ZALOGUJ SIĘ

Poznaj opinie Klientów, którzy zintegrowali się 

z e-TOLL przez Smartkoben

 

Dzięki Kancelarii Transportowej KOBEN korzystamy z systemu Smartkoben. System ten łączy w sobie funkcję lokalizacji oraz zdalnego pobierania danych z kart kierowców i z tachografów. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy i pragniemy polecić system Smartkobenkażdej firmie transportowej, aby sprawniej zarządzać flotą.

 

 System bardzo pozytywnie mnie zaskoczył nie zauważam wad w działaniu systemu za to zaskoczył mnie wieloma funkcjami i możliwościami. Ogólnie obsługa jest bardzo prosta i bardzo ułatwiająca codzienną pracę odnoście transportu. Cały czas mam kontrolę nad pojazdami oraz kierowcami. Świetne rozwiązanie dla każdego prowadzącego firmę transportową. Produkt jak najbardziej spełniający swoje funkcje oraz moje oczekiwania. 

Pobierz naszą aplikację mobilną dla Twojego telefonu: