Warning: The magic method QodeInstagramApi::__wakeup() must have public visibility in /home/platne/serwer229259/public_html/smartkoben.pl/wp-content/plugins/qode-instagram-widget/lib/qode-instagram-api.php on line 90

Warning: The magic method QodeTwitterApi::__wakeup() must have public visibility in /home/platne/serwer229259/public_html/smartkoben.pl/wp-content/plugins/qode-twitter-feed/lib/qode-twitter-api.php on line 91
Smartkoben.pl | Sys
Zadzwoń do nas

ZDALNE POBIERANIE
DANYCH
ZOBACZ, CO JESZCZE MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ Optymalizuj czas i koszty w Twojej firmie
z intuicyjnym systemem
zdalnego pobierania danych

Poznaj nową jakość

nadzoru Twojej floty

Integracja z e-TOLL

Zdalny odczyt tachografu

Lokalizacja pojazdów

 

LOCATRUCK to nowoczesny system dla przewoźników drogowych.

Kluczowe korzyści to integracja z systemem poboru opłat e-TOLL, zdalne pobieranie danych z kart kierowców i tachografów cyfrowych w postaci plików .ddd, podgląd dostępnych czasów jazdy i odpoczynków kierowców w czasie rzeczywistym, profesjonalny system lokalizacji pojazdów, monitorowanie paliwa i stylu jazdy kierowców.

CZAS PRACY KIEROWCY ONLINE

Nieograniczony dostęp do czasu pracy kierowcy online, pozwala na optymalne zaplanowanie trasy, zlecenia i wykorzystanie czasu pracy kierowcy w najbardziej efektywny sposób. Jednocześnie to znaczące usprawnienie czasu pracy spedytora i oszczędność czasu związanego z komunikacją.

Pliki DDD – zawsze do dyspozycji

Pliki ddd przechowywane są na serwerze, co pozwala na szybkie i wygodne generowanie raportów w dowolnym momencie. Dostęp do danych w czasie rzeczywistym to minimalizacja ryzyka związanego chociażby z kontrolą kierowcy w trasie.

Zdalne pobieranie danych

Dostęp do danych zawsze wtedy, kiedy ich potrzebujesz i znaczne ograniczenie kosztów związanych z korzystaniem z punktów poboru danych. Bez względu na to, gdzie znajduje się pojazd, niezbędne pliki są do Twojej dyspozycji, w dowolnym momencie i w dowolnym miejscu.

Łatwe rozliczanie płac i delegacji

Zaawansowana telematyka pozwala na precyzyjne, łatwe i terminowe rozliczanie płac i delegacji, zgodnie z wybranym przez Ciebie dniem miesiąca.

Minimalizacja ryzyka kar

Taryfikator kar przewiduje karę w wysokości 500 złotych za przekroczenie terminu odczytu za każdego kierowcę i każdy pojazd oraz 500 zł za każdy dzień, którego nie odczytamy z karty kierowcy i tachografu cyfrowego. Nieograniczony czasem i lokalizacją dostęp do danych, to znacząca minimalizacja ryzyka.

ROWIĄZANIE PROBLEMU RĘCZNYCH CZYTNIKÓW

Wybór czytnika i związane z nim wątpliwości, dotyczące chociażby ceny, funkcjonalności czy trudności obsługi to problem, z którymi boryka się wiele firm transportowych. Problem, który wraz z rozpoczęciem pracy z LOCATRUCK, po prostu znika.

Automatyczny odczyt danych

Możliwość automatycznego odczytu danych to doskonałe rozwiązanie dla tych, którym brakuje czasu na odczyt kart kierowców i tachografów. Zgodnie z Twoim wyborem dane są pobierane w konkretnych terminach, a system informuje Cię o tym, w których dniach informacje zostały zaktualizowane.

ZAAWANSOWANE ZARZĄDZANIE FLOTĄ

Szereg dodatkowych funkcjonalności systemu, takich jak eco-driving, kontrola paliwa, historie tras czy alerty przekroczeń pozwala na znaczącą optymalizację kosztów i miarodajną ocenę pracy Twoich kierowców. W skali miesięcy to ogromna oszczędność i źródło nieocenionych dla firmy informacji.

Serwis i wsparcie

Nasza usługa to kompleksowy produkt, obejmujący doradztwo w doborze akcesoriów, montaż i serwis oraz wsparcie gwarancyjne.

Odczyt danych nigdy nie był tak prosty.
I tak efektywny.

Intuicyjny, czytelny panel zarządzania dostępny z dowolnej przeglądarki internetowej komputera oraz urządzeń mobilnych: tabletów, smartfonów.
System cechuje brak limitów stanowisk, kluczy sprzętowych czy instalowanych aplikacji. Wydajne serwery umożliwiają szybkie, jednoczesne generowanie wielu raportów dla floty pojazdów. Zdalny odczyt nie wymaga ingerencji kierowcy, może się odbywać przez 48h od wyłączenia zapłonu i nie wymaga umiesczenia karty przedsiębiorstwa w tachografie

START

Proces pobierania danych rozpoczynasz w dowolnym momencie, wysyłając żądanie.

ZDALNE POŁĄCZENIE

Po autoryzacji, dane pobierane są z tachografu kierowcy bez konieczności jego udziału.

POBRANIE PLIKÓW

Pliki są odczytywane i zapisywane w pamięci, a Ty masz możliwość wielokrotnego ich pobierania.

DANE W CZASIE RZECZYWISTYM

Dane dostępne są na Twoim urządzeniu w parę minut, co sprawia, że na bieżąco możesz kontrolować pracę swojej floty!

Pytania i odpowiedzi

Aby przybliżyć szczegóły związane z działaniem systemu, przygotowaliśmy odpowiedzi na pytania najczęściej zadawane przez naszych Klientów.

Masz dodatkowe pytania?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Jak działa zdalne pobieranie danych?

Tachograph Memory Reader (TMR) umożliwia zdalny odczyt pamięci tachografu oraz karty kierowcy umieszczonej w tachografie dzięki monitorowaniu GPS. Dzięki urządzeniu nie jest potrzebny powrót samochodu do bazy celu odczytania pamięci tachografu ani odczyt kart kierowców poprzez zewnętrzne czytniki będące na wyposażeniu kierowcy.

Czy potrzebny jest udział kierowcy?

Zdalny odczyt nie wymaga ingerencji kierowcy i może się odbywać przez 48h od wyłączenia zapłonu. Nie jest wymagane włożenie karty przedsiębiorstwa do tachografu.

Jak działa transmisja parametrów pojazdu?

Moduł Locatruk działa w oparciu o magistralę CANbus oraz J1708. Urządzenie GPS monitoruje wszelkie parametry pojazdu przekazywane bezpośrednio z komputera sterującego zaawansowanymi funkcjami samochodu. System śledzi każdy samochód należący do floty Klienta i umożliwia uzyskanie licznych informacji takich jak, m.in. prędkość pojazdu, czas postoju, zużycie paliwa, trasa przejazdu, historia pracy pojazdu i wiele innych.

Jakie parametry odczytuje magistrala?

• Stacyjka, stan pracy silnika
• Łączny przebieg pojazdu odczytywany z zegarów
• Obroty silnika, prędkość pojazdu
• Poziom paliwa
• Łączne zużycie paliwa, łączne zużycie paliwa na postoju
• Nacisk na pedał gazu
• Łączny czas jazdy, łączny czas postojów na włączonym silniku
• Łączny czas pracy silnika (motogodziny)
• Temperatura silnika, oleju oraz płynu chłodniczego
• Zasięg pojazdu (ilość km do przejechania na pozostałym paliwie)
• Chwilowe zużycie paliwa
• Dane z tachografu: tryb pracy dwóch kierowców, numery kart kierowców, limit czasu pracy kierowców
• Informacja o przekroczonych limitach
• Nacisk na osie (4 osie) oraz całkowita masa pojazdu
• Wykorzystanie momentu obrotowego silnika, prędkość obrotowa silnika
• Moduł zlicza gwałtowne przyśpieszenia i hamowania przy użyciu zaawansowanych algorytmów
• Przekroczenie obrotów silnika (zdarzenie)
• Czas jazdy na przekroczonej prędkości (czas)
• Czas jazdy na przekroczonych obrotach (czas)
• Czas jazdy na przekroczonym nacisku na pedał gazu (czas)
• Poziom AdBlue
• Numer VIN pojazdu
• Numer rejestracyjny pojazdu
• Odczyt dodatkowych informacji dla pojazdów elektrycznych (poziom naładowania, ładowanie pojazdu)

Co daje ecodriving?

Mając na uwadze jak ważna w dzisiejszych czasach jest optymalizacja kosztów związanych z prowadzeniem działalności, otrzymują Państwo innowacyjne narzędzie do zarządzania, które pozwoli na oszczędność nie tylko kosztów związanych z paliwem ale również ograniczenie wydatków przeznaczanych na wymianę materiałów eksploatacyjnych pojazdu.

System analizuje:
– przekraczanie dozwolonych prędkości,
– zbyt gwałtowne przyspieszenia czy hamowania pojazdu,
– przekraczanie dopuszczalnych obrotów silnika;

Wyślij wiadomość

Nasz doradca skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe

    Zapoznałem/am się z informacją o przetwarzaniu danych dla celów marketingowych Pełna treść informacji

    Zapoznałem/am się z informacją o przetwarzaniu danych. Pełna treść informacji